2017. aug. 16

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Termékmanager asszisztens

A Dorker Kft. bajai telephelyére termékmenedzser asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • alkatrész kereskedelem vagy mezőgazdaság terén szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • informatikai alapismeret
  • előnyt jelent: mezőgazdasági szakirányú végzettség

Jelentkezési határidő: 2017.10.15.

Fényképes önéletrajzokat az allas@dorker.hu e-mail címre várjuk.

A Dorker Kft. szervizszerelő munkatársat keres a következő területekre:

Baja és környéke – Pest megye – Győr és környéke - Szolnok és környéke - Nyíregyháza és környéke

Feladatok:

  • új gépek átvizsgálása
  • telephelyi és mobil szerviz feladatok elvégzése
  • garanciális javítások

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • gépészet terén szerzett szakmai gyakorlat
  • jó kommunikációs készség

Jelentkezési határidő: 2017.07.28.

Önéletrajzokat az allas@dorker.hu e-mail címre várjuk.

Üzenjen nekünk!

Kérdése, véleménye lenne? Itt nyugodtan megírhatja:

Név megadása kötelező!
Email cím megadása kötelező!

Hírlevél